Ammonium Bicarbonate

Amonyum bikarbonat, amonyum hidrojen karbonat olarak da bilinir. Hafif bazik bir inorganik bileşendir ve temizlik ürünlerinden yangın söndürücülere, seramikten tekstile, unlu mamüllerden boyalara kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Amonyum bikarbonat uçucudur ve amonyak ve CO2 olarak salınır. Amonyum bikarbonat kristalize ve beyaz toz formlarında bulunabilir. Moleküler formül (NH4) HCO3’tür.

Araştırma & Analiz

Son teknolojik ortamlarda ürettiğimiz ürünlerimizi güvenle kullana bilirsiniz.

Satış & Destek

Tüm ürünlerimiz için iletişim bilgilerimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Amonyum bikarbonat, endüstriyel ve araştırma prosedürleri için yaygın olarak kullanılan bir reaktiftir. Amonyum bikarbonat çözeltide uçucudur ve amonyak ve CO2 salmaktadır. Bu özellik, amonyum bikarbonatı, matrisin liyofilizasyon ve yardımcı lazer desorpsiyonu gibi uygulamalar için iyi bir tampon yapar.
Kimyasal maddeler uluslararası standartlarda belirlenmiş ambalajlarda paketlenmektedir. Bunlar, en düşük ambalajdan başlayarak en büyük ambalaja veya bir tankerle dökme yöntemiyle satılmaktadır. Bunlar 1 gramlık ambalajlarda, 1 tonluk büyük bağ ambalajlarda veya en düşük varil ambalajlarda olabilir.

Ürünümüzün Faydaları

  • Kök teşekkülünü,  bitkinin gelişmesini  ve  büyümesini sağlar,
  • Bitkilerin olgunlaşmasını çabuklaştırır.
  • Mahsulün kalitesini yükseltir.
  • Dane dökümünü önler, verimi çoğaltır.
  • Daneler olgun olur.